رادیو شادی یک رادیو غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که پس از ماهها تلاش طاقت فرسا مطابق شرایط ایرانیان طراحی شده است.
در این رادیو که هم بصورت زنده و هم بصورت ارشیو اجرا میشود برنامه هایی همچون ایرانگردی صبح جمعه ! طنز و ترانه های مجاز و شاد  در نظر گرفته شده  لذا این رادیوی خصوصی  تقاضای همکاری ورساندن صدای زیبای شما به ایران و جهان رامینماید! تازگیها ایرانیها کم میخندند یا شاید اصلا نمیخندند !
 
 
این رادیو هدفی غیر از شادی مردم ایران را دنبال نمیکند  و از تهران پخش میگردد !  با هزینه شخصی راه اندازی گردیده و کاملا عام المنفعه میباشد. رادیو شادی کاملا مناسب سرعت کم اینترنت ایران طراحی شده که تقریبا در کل مناطق ایران  و جاده ها (در حال حرکت) قطعی ندارد. هزینه اینترنت ان برای مردم درماه زیر ده هزار تومان است. با موبایل های معمولی قابل دریافت است .
 
این رادیوی خصوصی بیست و چهار ساعته در حال پخش آزمایشی است. لطفا ان را به دوستان خود توصیه فرمایید.  خانواده های در حال متلاشی شدن و معضل اعتیاد که تقریبا همه گیر شده ناشی از نخندیدن نیست؟ 
در تلگرام به آدرس https://telegram.me/radioshady  با صدای  خودنظرتان را در مورد این رسانه برای ما بگزارید تا در سراسر دنیا پخش شود.
 
دوست دارید با صدای خودتان روز تولد یا ازدواج عزیزتان را در این رادیو به او تبریک بگویید؟
 
 
با موبایل    از طریق تلگرام !                                                                  https://telegram.me/radioshady